УкраїнськаРусский

Юридичний переклад

Юридичний переклад Львів|Бюро перекладів Львів

юридичний перекладЮридичний переклад – це один із найскладніших та найвідповідальніших типів перекладу, виконання якого вимагає не лише знання особливостей юриспруденції але і тонкощів юридичної науки іноземних держав. Наша команда кваліфікованих юристів-міжнародників виконає для Вас переклад юридичної тематики зі максимальною точністю щодо змісту юридичних термінів та із дотриманням вимог перекладу юридичних документів. Ми прекрасно усвідомлюємо всю відповідальність, покладену нас, адже лише одна незначна помилка або неточність зроблена у перекладі документу відповідного типу може нести за собою непередбачувані наслідки. Тому кожен переклад що здійснюється фахівцями нашого бюро проходить у три етапи: Переклад, Редагування, Форматування. Лише після закінчення форматування та вичитки відповідного документу нашими юристами, переклад передається замовнику. Ми намагаємось зберегти усю відповідність змісту оригіналу у перекладі, який виконали співробітники  нашого бюро.

Замовляючи у нас послугу юридичного перекладу обов’язково зазначте усі ваші побажання щодо виконання даного перекладу. Вкажіть усі офіційні назви установ та організацій, прізвища та імена усіх осіб, які вказані у Ваших юридичних документах, це дозволить нашим спеціалістам виконати переклад максимально точно та правильно.

Фахівці Бюро перекладів «Рішельє» виконують переклад наступних видів юридичної документації:

  • Переклад довіреностей та договорів
  • Переклад установчих та корпоративних документів
  • Переклад статутів, свідоцтв та сертифікатів
  • Переклад юридичних висновків та судових рішень
  • Переклад законів та нормативно-правових актів
  • Переклад юридичної літератури та інших документів

Наше бюро виконує нотаріальне засвідчення  та легалізацію юридичних документів, для подальшого представлення їх як у державних органах нашої країни так і за кордоном.

Бюро перекладів «Рішельє»

м. Львів, проїзд Крива Липа 5, офіс 1-А

032-255-08-51, 096-192-57-85, 063-167-05-50