УкраїнськаРусский

Як визначається вартість перекладу?

Бюро перекладів Львів| Переклад Львів

Вартість перекладуОдним із важливих питань, що цікавлять наших клієнтів є система визначення вартості перекладу. На відміну від більшості інших перекладацьких агенцій, ми готові відразу назвати остаточну ціну без будь-яких додаткових оплат після виконання перекладу.

Отже, вартість перекладу визначається відповідно до точної кількості символів у тексті або документі. Одна стандартна сторінка – це 1860 символів із пробілами. Дуже часто виникають ситуації, коли клієнт не має електронного варіанту документу або тексту, який необхідно перекласти. За допомогою спеціального програмного забезпечення ми зможемо визначити точну кількість символів із будь-якої скан-копії, фотографії, ксерокопії чи друкованого оригіналу документу і вказати остаточну вартість Вашого замовлення.

Процедура визначення вартості виглядає наступним чином: Ви звертаєтесь до нас із замовленням на виконання перекладу, наприклад, медичної довідки, оригінал якої знаходиться у Вас. Є два варіанти визначення точної ціни замовлення. Перший: Ви надсилаєте нам скан-копію або фотографію документу на нашу електронну скриньку info@rishelye.com.ua і через кілька хвилин ми визначаємо та повідомляємо Вам кінцеву суму замовлення. Другий: Ви приходите до нашого офісу із оригіналом, копією або електронною копією документу і наші менеджери у короткий термін на місці визначають та повідомляють Вам усі умови виконання та вартість Вашого замовлення.

ПРИМІТКА: Вартість перекладу стандартних документів не потребує таких підрахунків – вона завжди залишається однаковою для документів одного виду. До стандартних документів відносяться: атестат (пластик), диплом (пластик) бакалавра, магістра, спеціаліста, кандидата наук і т.д.; довідка з місця навчання, праці, банку, про склад сім’ї і т.д.; апостиль; основна сторінка паспорту; свідоцтво про народження, шлюб, розлучення, смерть, зміну прізвища та інші.

Якщо у Вас виникли будь-які додаткові запитання телефонуйте або завітайте до нашого офісу і наші менеджери обов’язково нададуть Вам всю необхідну інформацію.

 

Бюро перекладів «Рішельє»

м. Львів, проїзд Крива Липа 5, офіс 1-А

032-255-08-51, 096-192-57-85, 063-167-05-50