УкраїнськаРусский

Витребування документів

Бюро перекладів Львів| Витребування дублікатів документів 

default_(5)Витребування документів – це отримання копій (дублікатів) документів, аналогічних раніше виданим оригіналам. Необхідність витребування виникає у випадку втрати документу або за умови невідповідності дати видачі документу  вимогам посольств та консульств іноземних держав.

Ми пропонуємо послугу із отримання дублікатів (повторних) документів та витребування нових. Бюро перекладів «Рішельє» відправить у відрядження свого працівника у будь-який населений пункт України та здійснить всю процедуру без Вашої участі.

Обов’язковими  вимогами є написання замовником нотаріальної довіреності на працівника нашого Бюро перекладів та надання копій паспортних даних особи і даних про документ, який необхідно витребувати. Довіреність необхідно оформити у нотаріуса або ж у консульській установі України на території держави, де перебуває заявник. Дані щодо тексту нотаріальної довіреності ми можемо надіслати на Вашу електронну адресу відповідно до Вашого запиту.

Вартість проведення процедури витребування документів залежить від регіону України та інституції у якій витребовуються документи.

Працівники Бюро перекладів «Рішельє» проведуть усю процедуру легалізації Ваших документів. Ми витребуємо дублікати у відповідних інстанціях, легалізуємо документи печаткою Головного Обласного управління Юстиції у будь-якій області, надамо послуги із проставлення штампу Апостиль, здійснення перекладу акредитованим або ж присяжним перекладачем та поставимо печатку консульської легалізації. Звертайтесь до нашого офісу або телефонуйте за вищевказаними номерами телефонів і наші менеджери нададуть Вам всю необхідну інформацію.