УкраїнськаРусский

Синхронний переклад

Бюро перекладів Львів| Синхронний переклад Львів

boschIntegrus-manВам доручили організувати конференцію за участю міжнародних гостей? Ви хочете представити власну презентацію для своїх іноземних партнерів? Ви працюєте на міжнародному ринку і хочете продати свій продукт? Бюро перекладів «Рішельє» пропонує Вам послугу синхронного перекладу.

Синхронний переклад без будь-яких сумнівів являється найскладнішим та найважчим типом перекладу. Для виконання синхронного перекладу потрібні дійсно професіонали із колосальним досвідом роботи і як підказує практика із обізнаністю у багатьох сферах застосування.

Синхронний переклад здійснюється двома перекладачами. Завдання синхронного перекладача полягає у тому щоб сидячи у спеціально обладнаній кабінці виконувати усний переклад практично одночасно із оратором або особою, що виступає.

Ось основні переваги синхронного перекладу у порівнянні із послідовним.

  1. Перевагою синхронного перекладу є те, що особа яка виступає не змушена чекати поки перекладач здійснить переклад, а може повністю сконцентруватися на своєму виступі.       
  2. Час проведення заходу із застосуванням синхронних перекладачів зменшується практично вдвічі у порівнянні із послідовним перекладом.
  3. Під час організації міжнародних конференцій або симпозіумів, досить прийнятною та частою ситуацією є те, що більша кількість учасників вільно володіють основною іноземною виступу і надавали б перевагу слухати виступ оратора в оригіналі а не збиватися із думки перервами на послідовний переклад. Саме тому синхронний переклад набагато частіше застосовується у такого роду заходах.
  4. Використовуючи послуги синхронного перекладу та спеціального обладнання ви матимете змогу організувати захід із використанням декількох іноземних мов, чого ви не зможете здійснити при послідовному перекладі.

Бюро перекладів «Рішельє» має у своєму персональному штаті висококваліфіковану команду перекладачів-синхроністів, які зможуть виконати переклад будь-якої складності на високому рівні. Значний досвід роботи за кордоном, ряд вузькоспеціалізованих стажувань, а також постійний обмін досвідом із носіями мови дозволяє нам надавати послуги синхронного перекладу найвищої якості.

Бюро перекладів «Рішельє»

м. Львів, проїзд Крива Липа 5, офіс 1-А

032-255-08-51, 096-192-57-85, 063-167-05-50