УкраїнськаРусский

Письмовий переклад

Переклад Львів | Переклад технічних текстів Львів

13Бюро перекладів «Рішельє» виконує письмовий переклад текстів будь-якого рівня складності та тематики. Ми працюємо із технічними, юридичними, медичними, науковими, економічними, художніми типами текстів. Розуміючи всю відповідальність покладену на нас за виконання перекладу ми доручаємо його професіоналам. Багаторічний досвід роботи у сфері перекладу, постійні стажування та тренінги, що сприяють підвищенню рівня кваліфікації, неоцінимий досвід спілкування із носіями мови та непереборне прагнення ставати кращими кожного дня робить працівників нашого бюро – дипломованими експертами своєї справи.

Перекладачі бюро перекладів «Рішельє» здійснюють переклад офіційних та особистих документів:

  • Свідоцтва про народження, смерть, шлюб, розірвання шлюбу, зміну прізвища і т.д.
  • Офіційні особисті документи, що засвідчують особу та їхні копії (паспорт, ідентифікаційний код, військовий квиток, пенсійне посвідчення, водійське посвідчення і т.д.)
  • Документи про освіту  – атестати, дипломи – бакалавра, спеціаліста, магістра та додатки до них, довідки з місця навчання, дипломи кандидатів та докторів наук та додатки до них, виписки, начальні плани і т.д.
  • Довідки з місця навчання, з місця праці, з банку, з ЖКГ, з міліції, про несудимість, медичні довідки і т.д.
  • Юридичні документи – договори, установчі документи, рішення суду, довіреності, документи  видані та підписані нотаріусом, контракти і т.д.
  • Медичні документи – медичні довідки, виписки, аптечні рецепти препаратів, історії хвороби, амбулаторні картки і т.д.
  • Технічні документи – реєстраційні документи на авто, технічні інструкції з експлуатації,  технічні креслення, технічні паспорти об’єктів і т.д.

З нами завжди легко та комфортно працювати. Звернувшись до нас, в першу чергу Ви звертаєтесь до людей, які дійсно люблять свою справу а це означає роблять її якісно та на совість. Немає значення чи Ви телефонуєте до нас чи приходите у офіс, ми завжди радо зустрінемо Вас та намагатимемось допомогти у вирішенні Вашого запитання.