УкраїнськаРусский

Присяжний перекладач польської мови

присяжний перекладач польської мовиПрисяжний перекладач польської мови/Tłumacz przysięgły

Бюро перекладів Львів|Присяжний перекладач Львів

Ми пропонуємо послугу перекладу Ваших особистих документів з польської мови та на польську мову присяжним перекладачем (Tłumacz przysięgły). Даний тип перекладачів знаходиться виключно на території Республіки Польща та виконує замовлення дистанційно. Присяжний перекладач він же судовий перекладач польської мови – це особа, що внесена до Національного реєстру присяжних перекладачів Міністерства юстиції Польщі та має право виконувати переклад як офіційних та і особистих документів з метою представлення їх у держані органи Польщі.

Переклад виконаний присяжним перекладачем польської мови часто вимагають від українських абітурієнтів котрі зважилися на здобуття вищої освіти у Республіці Польща. Переклад має бути виконаний саме таким типом перекладача і засвідчений його підписом та особистою печаткою, що надає йому юридичної сили для офіційного представлення у польські ВИШі.

Бюро перекладів «Рішельє» має можливість надати своїм клієнтам послугу перекладу саме присяжним перекладачем польської мови із повноцінним комплексом послуг:

- Ми зможемо у найкоротші терміни поставити штамп Апостиль на атестат, диплом, їхні додатки або інші освітні документи;

- Перекласти вже апостильвані документи присяжним перекладачем польської мови та доставити готовий переклад безпосередньо до нашого офісу або ж у встановлене Вами місце;

Офіційний переклад присяжним/судовим перекладачем польської мови/ Tłumacz przysięgły:

  • Переклад Атестату разом із додатком до нього – 780 грн. – 1-2 робочих дні (включаючи доставку)
  • Переклад Диплому разом із додатком до нього – 1100 грн. – 1-2 робочих дні (включаючи доставку)
  • Переклад стандартних документів, які потрібні для навчання в Польщі – медичні довідки, характеристики, документи, що посвідчують особу і т.д. – 360 грн. за 1 стандартну сторінку – 1-2 робочих дні (включаючи доставку)

- Провести повний спектр консультаційних послуг, що стосуються підготовки документів для навчання у Польщі.

Ви просто звертаєтеся до нашого офісу і подаєте оригінали, все інше за Вас зробимо ми. Вам не потрібно їхати до Польщі, шукати перекладача, переживати за якість виконаного перекладу або можливість допущення помилок. Всю відповідальність ми беремо на себе і повністю готові гарантувати якісне, належне та своєчасне виконання перекладу присяжним перекладачем польської мови.

Телефонуйте або приходьте до нашого в офісу і ми спробуємо вирішити для Вас проблему цілого складного комплексу  під назвою –  навчання за кордоном. 

Апостиль

Легалізація документів

Довідка про несудимість

Витребування документів

Обласна легалізація

Присяжний перекладач