УкраїнськаРусский

Переклад сайтів

Бюро перекладів Львів| Переклад сайтів Львів

How-to-Choose-SEO-Friendly-Domain-NameВсесвітня павутина – це величезне джерело зібраної інформації, у якій кожен із нас шукає свою. Із щоденним розвитком інформаційних технологій та Інтернету ми вже не уявляємо свого життя без електронних скриньок, соціальних мереж, пошуку відео- та аудіозаписів, текстів та картинок. Постійний пошук інформації приводить нас до пошуку веб-сайтів, на яких вона розміщена. Однак, якою б корисною не виявилась знахідка, якщо інформація на веб-сайті вказана іноземною мовою, а здебільшого так воно і буває, без перекладача тут не обійтись.

Ми пропонуємо послугу перекладу Вашого сайту або ж певного типу інформації/статей, які ви плануєте розмістити на своєму сайті. Фахівці нашого бюро не лише володіють професійною ІТ-термінологією, але й використовують найсучасніше інформаційно- програмне забезпечення із запам’ятовуванням текстових фраз при перекладі, виконуючи Ваше замовлення у найкоротші терміни.

Ми пропонуємо переклад у наступних ІТ-напрямках:

  • Переклад сайтів
  • Мовна підтримка сайтів
  • Переклад технічних анотацій
  • Оптимізація текстів до пошукових систем
  • Верстка сторінок сайту

Фахівці бюро перекладів «Рішельє» добре розуміють завдання і володіють специфікою перекладів у ІТ-сфері. Ми задовольнимо запити та побажання найвибагливіших замовників. Завітайте до нас у офіс або ж зробіть своє замовлення зателефонувавши за вказаними номерами телефонів.

Бюро перекладів «Рішельє»

м. Львів, проїзд Крива Липа 5, офіс 1-А

032-255-08-51, 096-192-57-85, 063-167-05-50