УкраїнськаРусский

Переклад паспорту

Бюро перекладів Львів|Переклад паспорту Львів

паспортПереклад паспорту – процедура, з якою зіштовхується кожен при поданні документів у посольство або консульство, виїзді за кордон (на постійне чи тимчасове місце проживання, навчання, роботу, лікування та ін.), виконанні певних юридичних процедур за кордоном, таких як: реєстрація шлюбу з іноземцем, отримання спадщини від родича, ведення власного бізнесу, оформлення нерухомості, ведення певних міжнародних судових процесів, тощо. Паспорт – це основний документ громадянина, в якому знаходиться вся точна та важлива інформація про його власника. Тому переклад паспорту хоча на перший погляд легка та проста процедура, але потребує дотримання усіх правил та точності перекладу. Переклад паспорту повинен виконуватися лише професійним та дипломованим спеціалістом, який володіє всією необхідною інформацією щодо правил перекладу офіційних документів такого роду.

Що важливо знати під час виконання перекладу паспорту:

  • потрібно дотримуватись вірної транслітерації особистих імен та прізвищ;
  • необхідно ретельно перевіряти всі номери та дати зазначені у паспорті;
  • потрібно вірно передати офіційні назви держав, географічні назви населених пунктів, областей, регіонів і т.д.;
  • необхідно правильно перекласти усі офіційні назви установ та закладів, зазначених на сторінках паспорту;
  • вірно перекласти та транслітерувати усі офіційні печатки та штампи.

Послугу переклад паспорту часто замовляють іноземні громадяни для подальшої подачі даного документу в офіційні державні органи України. Здебільшого даний переклад вимагається із наступним нотаріальним засвідченням цього документу. Працівники Бюро перекладів “Рішельє” фахового та швидко виконають переклад Вашого паспорту та засвідчать його у нотаріуса. Ви також можете замовити у нас терміновий переклад паспорту, який буде виконаний протягом декількох годин.

Довіряючи переклад Ваших особистих документів нам, Ви можете бути впевненими, що вони будуть перекладені вірно.

Звертайтесь до нас в офіс або ж телефонуйте за контактними номерами телефонів; наші офіс-менеджери нададуть Вам усю необхідну інформацію та оформлять переклад Вашого паспорту із нотаріальним засвідченням таким чином, аби він повністю відповідав усім вимогам подання у офіційні державні органи України/Консульства/Посольства та інші структурні  підрозділи.

Вартість перекладу паспорту з іноземної мови становить – 35 грн.; на іноземну мову – 40 грн. + 5 грн. за переклад кожної наступної сторінки із відмітками.

Бюро перекладів «Рішельє»

м. Львів, проїзд Крива Липа 5, офіс 1-А

032-255-08-51, 096-192-57-85, 063-167-05-50