УкраїнськаРусский

Переклад інструкцій

Бюро перекладів Львів

14Переклад інструкцій  – це переклад різного роду технічної літератури – інструкцій з експлуатації, технічних характеристик, графічних описів та ін. у поєднанні із складною та деталізованою версткою.  Як правило переклад інструкцій необхідний для їх розміщення на Інтернет сайті замовника або ж для розповсюдження/продажу обладнання закордоном.

Інструкція – це технічний документ, який містить правила виконання операцій, процесів, діяльності або правила користування приладом, апаратом, машиною. Зазвичай текст інструкцій розбивають на нумеровані пункти, що дозволяє швидше знаходити потрібний пункт, а також посилатися на них у практичній діяльності. Переклад інструкцій з експлуатації вимагає від перекладача ретельного підходу до роботи.  При перекладі інструкцій недопустимими є відхилення перекладача від прийнятих стандартів, що можуть зробити інструкцію незрозумілою для користувача. Особливістю перекладу інструкцій також є наявність у тексті великої кількості схем та графіків. Виконуючи верстку, фахівці часто зіштовхуються з проблемою нечіткого зображення або складності графічного малюнку, що робить їхню роботу ще більш кропіткою та деталізованою.

Фахівці бюро перекладів «Рішельє» виконують професійний переклад інструкцій разом із версткою кожної її сторінки. Для замовлення перекладу інструкції скористайтесь сервісом он-лайн замовлення, прикріпивши файл та надіславши його нам. Протягом 15 хв. офіс-менеджери нашого бюро перекладів повідомлять Вам ціну перекладу та терміни його виконання. Якщо у Вас немає можливості самостійно отримати замовлення в нашому офісі – це не стане проблемою. Ви матимете можливість оплатити переклад скориставшись послугою безготівкового переказу та отримати Ваше замовлення  електронною поштою або ж службою кур’єрської доставки.

Бюро перекладів «Рішельє»

м. Львів, проїзд Крива Липа 5, офіс 1-А

032-255-08-51, 096-192-57-85, 063-167-05-50