УкраїнськаРусский

Обласна легалізація

Бюро перекладів Львів|Обласна легалізація у Львові

обласна легалізаціяОбласна легалізація – це процес  проставляння печатки Головного обласного управління Міністерства юстиції України на документах, виданих органами РАЦС (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про смерть і т.д.)

Ця печатка потрібна для виконання процедури проставляння штампу Апостиль або консульської легалізації документів, які видані органами РАЦС. Міністерство юстиції України вимагає наявності такої печатки на документах, що робить цю процедуру обов’язковою до виконання.

Працівники Бюро перекладів «Рішельє» із радістю допоможуть Вам із вирішенням цього запитання. У разі  необхідності ми не лише поставимо печатку Головного обласного управління Міністерства юстиції України у будь-якому регіоні України, але й проведемо усю процедуру із витребування Ваших документів, проставляння штампу Апостиль, перекладу акредитованим або присяжним перекладачем та засвідчимо документи у посольстві необхідної держави.

Звертайтесь до нашого офісу або телефонуйте за вищевказаними номерами телефонів і наші менеджери нададуть Вам усю необхідну інформацію.