УкраїнськаРусский

Нотаріальне засвідчення

Бюро перекладів Львів| Нотаріальне завірення Львів

6Нотаріальне засвідчення перекладу – це один із видів легалізації офіційних та юридичних документів для подальшого представлення їх у державних органах України та за кордоном. Часто такий вид засвідчення перекладу вимагається у іноземних громадян, які подають свої документи в органи державної влади України (нотаріальне засвідчення перекладу паспорту, довіреності, свідоцтв про народження чи шлюб для подальшого представлення їх у податковій службі України, Відділі державної реєстрації актів цивільного стану, Державній міграційній службі України і т.д.).

Бюро перекладів «Рішельє» надає наступні послуги із нотаріального засвідчення перекладу:

  • Нотаріальне засвідчення вірності підпису перекладача;
  • Нотаріальне засвідчення копії документу та вірності підпису перекладача;
  • Присутність дипломованого перекладача у нотаріальній конторі.

Здійснити нотаріальне засвідчення перекладу можна лише у випадку якщо:

  1. Присутній оригінал документу.
  2. На документі зазначені всі офіційні дані: назва документу, орган, що його видав, вихідний  номер документу, підпис уповноваженої особи або осіб.
  3. На документі немає жодних пошкоджень, помарок чи дописів.
  4. Якщо документ складається із декількох сторінок, він повинен бути прошитим або скріпленим, сторінки усі повинні бути пронумеровані та засвідчені офіційною печаткою або штампом відповідного уповноваженого органу.
  5. Документи, що видані іноземними державними органами, повинні містити штамп «Апостиль» або печатку консульської легалізації.

Звернувшись у наше бюро перекладів, Ви не лише отримаєте безкоштовну інформаційну консультацію щодо питань нотаріального засвідчення перекладу але й матимете можливість отримати  Ваше замовлення у день подачі документів.

Бюро перекладів «Рішельє»

м. Львів, проїзд Крива Липа 5, офіс 1-А

032-255-08-51, 096-192-57-85, 063-167-05-50