УкраїнськаРусский

Нострифікація документів

Бюро перекладів Львів| Нострифікація дипломів

nostrifikaceНострифікація – це процес визнання іноземних документів про освіту на території України. У нашій державі процесом нострифікації займається Міністерство освіти та науки України.

Для того аби провести процедуру нострифікації потрібно зібрати весь необхідний перелік документів, який починається із заяви на проведення нострифікації. Обов’язково слід подати оригінал освітнього документу легалізований для офіційної подачі у державні органи в Україні та копії даного документу із нотаріально засвідченим перекладом. До них додаються також копії документу, що засвідчує особу заявника та заява про погодження обробки персональних даних.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ, що далеко не всі освітні документи підлягають нострифікації. Не можливо провести процес автентичності для наступних документів:

- Документи про освіту радянського типу, котрі видані країнами, що підписали Ташкентську Угоду про співробітництво в галузі освіти 15 травня 1992 року;

- Документи видані освітніми закладами, що не володіють ліцензіями або відповідними акредитаціями;

- документи видані не у відповідності із державним зразком України;

- документи, які не містять інформації про відповідний освітній рівень.

Бюро перекладів «Рішельє» пропонує послугу проведення усієї процедури нострифікації документів. Для цього потрібно оформити нотаріальне доручення на працівника нашої компанії та подати весь необхідний пакет документів. Ми допоможемо легалізувати Ваші документи про освіту аби Ви могли продовжити навчання або працевлаштуватися на території України.

Звертайтесь до нашого офісу або телефонуйте за вказаними номерами телефонів і наші менеджери нададуть Вам всю необхідну інформацію.

Бюро перекладів «Рішельє»

м. Львів, проїзд Крива Липа 5, офіс 1-А

032-255-08-51, 096-192-57-85, 063-167-05-50