УкраїнськаРусский

Медичний переклад

Бюро перекладів Львів| Медичний переклад Львів

медичний перекладСьогодні лікування закордоном стає невід’ємною складовою життя більшої частини населення світу. На превеликий жаль, дуже багато людей у нашій країні все частіше почали зіштовхуватись із складними типами захворювань, подолати які для вітчизняної медицини стає все тяжче. В результаті, щороку збільшується кількість людей, які проходять лікування саме у закордонних госпіталях та лікарнях, що в свою чергу, призводить до підвищення рівня попиту на переклади медичного характеру, оскільки усі медичні аналізи, довідки, лікарські висновки доводиться подавати в іноземні лікувальні установи безпосередньо мовою даної держави. У наш час дуже важко знайти справжнього фахівця, який би міг точно передати усі медичні особливості у перекладі. Саме медична освіта та безпосередній досвід роботи у медичних закладах дозволяє нашим фахівцям виконувати медичний переклад будь-якої тематики та рівня складності.

Спеціалісти Бюро перекладів «Рішельє» виконують переклади наступної медичної документації:

  • Медичні довідки та історії хвороби
  • Медичні висновки
  • Документація медичного устаткування
  • Інструкції лікувальних препаратів
  • Наукові статті медичного спрямування
  • Сертифікати якості на медичну продукцію

Головною проблемою при виконанні медичного перекладу є використання нестандартної термінології, що у багатьох випадках пов’язано із введенням новітніх технології, методів та стандартів медицини. Тому перекладачі нашого Бюро перекладів завжди намагаються підтримувати тісний контакт із замовником або безпосередньо автором іноземного документу аби уникнути неточностей та виконати якісний переклад.

Здійснюючи переклад медичних текстів ми прекрасно усвідомлюємо, що у деякій мірі і від нас залежить життя певного пацієнта. Тому кожен переклад, що здійснюється фахівцями нашого бюро проходить у три етапи: Переклад, Редагування, Форматування. Лише після закінчення форматування та вичитки відповідного документа професійними лікарями переклад передається замовнику.

Бюро перекладів «Рішельє»

м. Львів, проїзд Крива Липа 5, офіс 1-А

032-255-08-51, 096-192-57-85, 063-167-05-50