УкраїнськаРусский

Легалізація документів

Легалізація документів Львів

Бюро перекладів Львів|Консульська легалізація Львів

легалызацыяЛегалізація документів – це процес надання юридичної сили офіційним документам виданим на території однієї держави для представлення їх у органи державної влади іншої. Процес легалізації документів проводиться для представлення у органах тих держав, які не ратифікували Гаазьку конвенцію (ОАЕ, Саудівської Аравії, Лівії, Кувейту, Китаю (крім Макао і Гонконгу), Коста-Ріки, Канади, Шрі-Ланки, Іраку, Єгипту, Палестини, Уругваю, Чилі, Катару та інших країн). Сам процес проведення консульської легалізації документів є досить простим у розумінні але у той же час досить складним у реалізації.

ЕТАПИ КОНСУЛЬСЬКОЇ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ:

1. Легалізація оригіналу документу (документи видані органами РАЦС – свідоцтва про народження, шлюб, розірвання шлюбу, смерть і т.д.) або нотаріальної копії (освітні документи – атестати, дипломи, додатки до них, медичні довідки і т.д.) у Обласному відділі реєстрації актів цивільного стану та Міністерстві юстиції України.

2. Засвідчення підпису уповноваженої особи у Міністерстві закордонних справ України.

3. Здійснення перекладу документу та його нотаріальне засвідчення.

4. Засвідчення підпису нотаріуса у Міністерстві юстиції України.

5. Засвідчення підпису уповноваженої особи Мінюсту у Міністерстві закордонних справ України.

6. Засвічення підпису представника МЗС у консульській установі або дипломатичному відомстві необхідної країни.

ПРИМІТКИ: Документи, видані органами РАЦС обов’язково повинні містити печатку Головного обласного Управління Міністерства юстиції України. Для легалізації документів для юридичних осіб – невід’ємною вимогою є пред’явлення офіційного листа оформленого на бланку компанії та засвідченого підписом та офіційною печаткою компанії.

Перелік документів, які не підлягають легалізації:

-           Паспорт, його копія чи будь-який інший документ, що засвідчує особу

-          Трудова книжка

-          Військовий квиток

-          Пенсійне посвідчення

-          Водійське посвідчення

-          Характеристика

-          Документ, що засвідчує приналежність особи до релігійних віросповідань

Звернувшись до нашого бюро перекладів Ви отримаєте фахову консультацію наших менеджерів щодо усіх питань які стосуються консульської легалізації. Просто завітайте до нашого офісу або ж зателефонуйте за вказаними вище номерами телефонів і ми допоможемо вирішити Вашу проблему.