УкраїнськаРусский

Корпоративне обслуговування

Бюро перекладів Львів

корпоративне обслуговуванняСпеціальна пропозиція від Бюро перекладів «Рішельє»

Послуга «Корпоративне обслуговування» дозволить Вам та Вашій компанії не лише зекономити час та гроші, але й отримати фахового та надійного партнера для успішного ведення Вашого бізнесу. Тепер вам не потрібно буде наймати окремого штатного перекладача, який виконуватиме переклади лише з певного типу мов. Телефонуйте до нас і перекладачі нашої компанії виконають переклад будь-якої тематики на понад 50 мов світу

Підписавши договір про «Корпоративне обслуговування» Ви отримуєте низку переваг:

  • Повний спектр послуг з письмового та усного перекладу.
  • Нотаріальне засвідчення перекладу або засвідчення печаткою нашого Бюро перекладів;
  • Апостиль та легалізація вашої особистої документації;
  • Знижка від 5% на усі види послуг які надаються нашим корпоративним клієнтам;
  • Можливість оформлення термінових замовлень безпосередньо у день звернення;
  • Можливість оплата послуг після виконання замовлення;
  • Можливість здійснювати розрахунок як готівкою, так і у безготівковій формі;
  • Корпоративне обслуговування – це завжди система гнучких знижок, акцій та приємних сюрпризів для наших постійних клієнтів.

При замовленні  послуги «Корпоративне обслуговування» ви отримуєте нашу цілковиту гарантію конфіденційності отриманої від Вас інформації. Ми прекрасно усвідомлюємо, що інформація зазначена у ділових та особистих переписках, офіційних документах (договорах, домовленостях, заявах і т.д.) – це конфіденційна інформація, яка не підлягає розголошенню третім особам. Підписавши договір із нами, Ви можете бути певними, що дані, отримані нами відповідно до специфіки нашої роботи, залишаться у нашій компанії і, що найважливіше – ми несемо повну відповідальність за нерозповсюдження отриманої інформації.

Для отримання більш детальної інформації щодо послуги «Корпоративне обслуговування» телефонуйте до нас за вказаними вище номерами телефонів.