УкраїнськаРусский

Довідка про несудимість

Бюро перекладів Львів | Довідка про несудимість Львів

formaДовідка про несудимість (про відсутність судимості) – це офіційний документ, виданий Міністерством внутрішніх справ України, що засвідчує відсутність судимостей та причетності до кримінальної відповідальності конкретної особи. Даний документ видається громадянам України з метою подальшого представлення у офіційних державних органах України та закордоном.

Для отримання довідки про несудимість потрібно пред’явити:

  • Для громадян України – копію паспорта громадянина України (зазначені сторінки 1-2,3 та 11)
  • Для громадян іноземних держав – офіційний переклад на українську мову діючого паспорту іноземного громадянина.
  • Потрібно вказати дані щодо попередніх прізвищ та імен (якщо такі мали місце).
  • Якщо ці дані змінювались потрібно пред’явити документ, що засвідчуватиме це.
  • Вказати Ваше місце народження, останнє місце проживання та причини видачі Вам довідки про несудимість.
  • Для осіб які були раніше судимі потрібно пред’явити документ, що засвідчує теперішню відсутність попередньої судимості – рішення суду або довідку про звільнення.

Термін дії довідки про несудимість від 30 до 90 днів. Все залежить від того, де саме Ви будете пред’являти дану довідку. Термін дії довідки про несудимість для пред’явлення її закордоном складає 90 днів. Якщо ви будете подавати дану довідку на території України, тоді термін дії такої довідки встановлюється установою, до якої вона подається.

Бюро перекладів «Рішельє» надає послугу витребування довідки про несудимість для своїх клієнтів. Після отримання довідки Ви матимете змогу здійснити професійний переклад та усю процедуру легалізації документу.

Просто завітайте до нашого офісу або ж зателефонуйте за вказаними вище номерами телефонів і ми допоможемо вирішити Вашу проблему.